"V životě zažíváte tolik lásky, kolik cítíte sami k sobě"Terapie Metodou RUŠ

Metoda RUŠ funguje na principu, že co Vás trápí, je Váš problém. Ať už se Vám něco nelíbí na Vás, na druhých nebo na čemkoliv jiném. Svobodní a šťastní můžete být pouze tehdy, když si to zpracujete sami v sobě. A přesně to dokážete s Metodou RUŠ. Rychle a efektivně. Potřeba je jen být pro to rozhodnutý a chtít to v sobě sám změnit.

Vyřešit lze jakýkoliv problém. Jedná se o nezpracovanou emoci z dětství, která tehdy vznikla po myšlence, jíž jsme dali negativní náboj formou nepříjemné emoce či tělesného pocitu. Tím v těle vznikl energetický blok, který se nám může kdykoliv znovu zjitřit a my opět prožíváme onen stejný nepříjemný pocit, byť ve zcela nové situaci. S RUŠkou se vrátíme do místa v dětství, kde problém vznikl, tam jej zpracujeme a problém již nadále nevnímáme. Je to jednoduché a zvládne to každý, včetně malých dětí. Terapie probíhá v plném vědomí a zpracované programy se znovu již nevrací. Více o Metodě RUŠ na www.metodarus.cz.


Energetické léčení páteře

Energetické léčení páteře v astrálu je velmi účinná a bezbolestná technika, v níž postupujeme jemnými pohyby od prvního krčního obratle až k poslednímu obratli kostrče. Za působení jemných vibrací a energie Reiki jsou upraveny všechny obratle, ploténky, pánev, celá páteř, mícha a nervy do dokonalé, funkční, zdravé a bezbolestné polohy. Páteř je jako hlavní nervový a energetický kanál propojena také s orgány v našem těle, na něž se díky tomu rozsah účinku ošetření taktéž váže. Pomocí této techniky uvolňujeme zároveň psychické bloky jako strach, smutek a další nepříjemné pocity, které se v našem těle mohou usazovat ve formě energie a projevovat se i na fyzické úrovni, například sevřeným hrudníkem, nedostatečným nádechem apod.