"V životě zažíváte tolik lásky, kolik cítíte sami k sobě"

CO NABÍZÍM


Terapie Metodou RUŠ

Metoda RUŠ funguje na principu, že co Vás trápí, je Váš problém. Ať už se Vám něco nelíbí na Vás, na druhých nebo na čemkoliv jiném. Svobodní a šťastní můžete být pouze tehdy, když si to zpracujete sami v sobě. A přesně to dokážete s Metodou RUŠ. Rychle a efektivně. Potřeba je jen být pro to rozhodnutý a chtít to v sobě sám změnit.

Vyřešit lze jakýkoliv problém. Jedná se o nezpracovanou emoci z dětství, která tehdy vznikla po myšlence, jíž jsme dali negativní náboj formou nepříjemné emoce či tělesného pocitu. Tím v těle vznikl energetický blok, který se nám může kdykoliv znovu zjitřit a my opět prožíváme onen stejný nepříjemný pocit, byť ve zcela nové situaci. S RUŠkou se vrátíme do místa v dětství, kde problém vznikl, tam jej zpracujeme a problém již nadále jako problém nevnímáme. Je to jednoduché a zvládne to každý, včetně malých dětí. Terapie probíhá v plném vědomí a zpracované programy se znovu již nevrací. Více o Metodě RUŠ na www.metodarus.cz.


Intuitivní tanec

V přátelském kolektivu žen se uvolníme do rytmů příjemné hudby. Programem je Súfijské cvičení - lehká meditace v pohybu, a poté napůl vedené tančení na vlnách svého ideálního JÁ. Probudíme v sobě lásku, radost a pocítíme příval energie.  Je to zároveň vhodná příležitost uvědomit si, zda v sobě máte obavy ze spontánního projevu a přímo pocítit, jak nás právě tyto myšlenky vyčerpávají. A že když si dovolíme je odhodit a na nic nemyslet, být volné, energie nám začne přibývat! Spolu s velkou radostí. Přijďte si zatančit! :-)