"V životě zažíváte tolik lásky, kolik cítíte sami k sobě"


Před samotným sezením se společně domluvíme, jestli jej koncipovat jako terapii RUŠ nebo koučink, podle toho s čím ke mě přicházíte a co tak pro Vás bude nejvhodnější a nejefektivnější.

Terapie RUŠ 

S Metodou RUŠ můžeme vyřešit prakticky vše, z čeho máte nepříjemný pocit nebo co Vám brání posunout se dál. Ať už to jsou vnitřní brzdy v podobě strachů, nízkého sebevědomí, nebo se jedná o problémy ve vztazích, v práci či jakékoliv jiné oblasti života. Vycházíme z principu nezpracované zkušenosti z dětství, která se opakovaně promítá v současnosti, v podobě nepříjemných či limitujích pocitů, neprospěšných vzorců chování a reakcí. Společně tyto události najdeme a zpracujeme, abyste v této oblasti mohli začít žít a cítit se právě tak, jak chcete. Metoda má skvělé výsledky u dospělých i dětí a zpracované programy se znovu již nevrací.

Transformační Koučink

Transformační kouč vám pomůže dostat se rychleji tam, kde chcete být. Otázkami ve vás otevře zcela nový pohled na situaci, uvidíte nové pole možností a vnitřních zdrojů, které potřebujete k dosažení cíle a které jste dosud neviděli. A to právě tím, že vás svými otázkami donutí přemýšlet úplně jinak. Tak, jak jste dosud nepřemýšleli. Přichází aha momenty, uvědomění, příliv motivace, nebo i vykrystalizování cíle, který klient doopravdy chce. Následně společně stanoví kroky k dosažení. 


Duchovní rozvoj a Energetické léčení páteře

Meditace, práce s energií a duchovní učení považuji za další účinnou práci na sobě, která mi před pár lety také velmi změnila život. Vede nás ke své podstatě, k uvědomění vzorců, které žijeme i k pochopení kým jsme. Sama jsem hledala cestu k uzdravení. Nezařazuji do terapií. Nabízím zvlášť formou energetického ošetření s přeskládáním páteře, což je účinná a bezbolestná technika upravující páteř i nervy do zdravé a bezbolestné polohy. Zároveň tím uvolňujeme psychické bloky jako strach, smutek a další nepříjemné pocity, které se v našem těle mohou usazovat ve formě energie a projevovat se i na fyzické úrovni.